o lataniu słów parę

with Brak komentarzy

jakie są zalety latania? to naprawdę najlepszy sposób, by się szybko przemieścić i nie skracać sobie wakacji, nawet jeśli tylko weekendowe

Trochę się nagimnastykowałam z kupowaniem biletów do Faro, ale na tym przykładzie można pokazać kilka sensownych reguł. Zawsze bowiem warto zadbać o wygodę w podróży czyli – choćby – niestresującą przesiadkę, bo ją – lecąc z Trójmiasta, musisz wliczyć w pakiet. Łatwiej mają warszawiacy, tym – jak zwykle –  diabeł dzieci kołysze ;-)…  Ale c’mon nie będziemy się przecież mazgaić z powodu naszej prowincjonalności.

Pamiętaj: to kolejna okazja do poznania nowych miejsc. Czasem to katedra w Beauvais, czasem dworzec autobusowy i centrum Liverpoolu … Ot, takie wartości dodane tego naszego przykładowego Faro. A skoro przesiadka w dzień, to nie ścibol czasu. Jeśli masz wybór, oceń czy zrobić wypad do miasta, czy tez lecieć z językiem na brodzie do kolejnego gejtu.

Czasem tylko kolejne lotnisko. Nie lubisz lotnisk? Hej, potrafią być pasjonujące. Zresztą dobrze jest znać ich – choć – zgrubną anatomię, bo to ułatwia życie.

zostaw komentarz